Hudba na náměstí: Soften disHarmony

HUDBA NA NÁMĚSTÍ: SOFTEN DISHARMONY

Prázdninový festival Music on the Square / Hudba na náměstí je zpátky a vy se opět můžete těšit na léto plné hudby! Letos to bude pořádně velký žánrový rozptyl, od zakouřeného blues, přes houpavé reggae, folkové kytary, táborákové country až po skákavé funky a punk. Představí se domácí stálice i přespolní hosté, jako třeba kralupská rocková legenda Don Tichot, nebo Berounští Soften disHarmony se zajímavou autorskou tvorbou. Těšíme se na vás každý prázdninový pátek od osmi do desíti na Masarykově náměstí ve Slaném. Vstup volný a vítaný!

 

Soften disHarmony je berounská hudební skupina hrající českou autorskou tvorbu, žánrově na pomezí jazzu, rocku, worldmusic a jiných blízkých alternativně laděných stylů. Vznikla v roce 2022 u Šárky a Míly v obýváku a dále se rozrostla o kytaristu Pavla, basáka Petra a bubeníka Milana. Autorkou většiny textů i hudby je Šárka, v nejnovějších písničkách se autorsky podílí i Míla. Značná část textů se zabývá mezilidskými vztahy, některé v sobě skrývají příběhy, často vycházející ze starých legend, oslavující vnitřní svobodu člověka, jiné vytváří snové obrazy čerpající z přírody a dokreslující atmosféru.

Kapela vystupuje ve složení:
Šárka Pexová – zpěv, kytara, Míla Šramota – kytary, lap steel, zpěv, Pavel Zálom – kytara, Petr Brabec – basová kytara, Milan Zelený – bicí 

Odkaz na web

Čas konání:

12. 7. 2024 20:00 - 22:00

Cena

zdarma
Kladensko Slánsko
Nahoru

Spojte se s námi

Kde nás naleznete

Destinační management
Kladensko - Slánsko, z. s.
IČ: 10662626
Zámek Kladno, ul. Zádušní 1, 272 01 Kladno

Zavolejte nám

info@kladensko-slansko.cz
+420 773 013 132