Hudba na náměstí: Skutečná liga Středočeského kraje   NAMARS! / Vosolit!

HUDBA NA NÁMĚSTÍ: SKUTEČNÁ LIGA STŘEDOČESKÉHO KRAJE NAMARS! / VOSOLIT!

Prázdninový festival Music on the Square / Hudba na náměstí je zpátky a vy se opět můžete těšit na léto plné hudby! Letos to bude pořádně velký žánrový rozptyl, od zakouřeného blues, přes houpavé reggae, folkové kytary, táborákové country až po skákavé funky a punk. Představí se domácí stálice i přespolní hosté, jako třeba kralupská rocková legenda Don Tichot, nebo Berounští Soften disHarmony se zajímavou autorskou tvorbou. Těšíme se na vás každý prázdninový pátek od osmi do desíti na Masarykově náměstí ve Slaném. Vstup volný a vítaný!

 

NAMARS! 

Tvorbu brněnské kapely NaMars můžeme popsat jako melodické dance-pop-funky s českými texty, které zaujme i roztančí vaše tělo, hlavu i boty. Chcete se bavit, chcete si užít energickou hudbu, chcete vidět, jak vypadá pravý Na-Marsan? Pak je koncert této pohodové partičky něco pro Vás. Písně jako Dance, Tak pojď, či Mám svou hlavu, vás rozhodně nenechají v klidu.

 

Kapela vystupuje ve složení:
Igor Jedounek- zpěv, kytara, Pavel Varta – saxofon, vokál, Andrej Hubčo – klávesy, Andrej Hudec – baskytara, Mirek Křenek – bicí

 

Vosolit! 

Čau mňau lidi, jsme kapela VOSOLIT! z Vysočiny a Středočeského kraje. Prostě tři fracci, kteří se na mladý kolena rozhodli si semtam brnknout a založit kapelu. A posléze nás to dokonce začalo i bavit. Bylo to někdy v roce 2014, kdy jsme se dali dohromady na základce v Telči. Kapela měla spoustu jmen např. Š.P.U.N.T. nebo Atheris. Snažili jsme se hrát jiný kapely a podobat se spoustě jiným kapelám a tak všelijak, ale už tehdy tu byly první pokusy o vlastní tvorbu (dnes už to není jinak než autorská tvorba). No a jak to tak bývá, tak se v kapele taky prostřídala spousta jiných „hráčů". V 2018 je už neměnné trio přejmenováno na VOSOLIT! První album vyšlo 21. 1. 2021 pod názvem VOTOČIT!  Rodí se neustále nové nápady a písničky a však bohužel, jsme chudáci chudý a těžko dáváme dohromady prachy na další věci. Výherce soutěže Skutečná liga Středočeského kraje za rok 2022.

 

Kapela vystupuje ve složení:
Jan Zeman – kytara, zpěv, Jakub Budek – baskytara, zpěv, Kryštof Hütter – bicí 

Odkaz na web

Čas konání:

19. 7. 2024 20:00 - 22:00

Cena

zdarma
Kladensko Slánsko
Nahoru

Spojte se s námi

Kde nás naleznete

Destinační management
Kladensko - Slánsko, z. s.
IČ: 10662626
Zámek Kladno, ul. Zádušní 1, 272 01 Kladno

Zavolejte nám

info@kladensko-slansko.cz
+420 773 013 132