Traily Mayrau

TRAILY MAYRAU

Bikové traily pro veřejnost i trénink cyklistického oddílu, jednosměrné úzké stezky zbudované speciálně pro jízdu na horském kole.
Kladensko | Vinařice

Speciální stezky pro horská kola, tzv. „Bike Traily“ různé náročnosti, pro cyklisty veškeré výkonnosti i dovednosti – od začátečníků až po zkušené jezdce. Traily jsou budované tak, že náročnost stoupá s rychlostí jízdy, proto je jejich základní část sjízdná i pro malé děti. Některé krátké, a předem vyznačené sekce odpovídají nejnáročnějším parametrům závodních tratí olympijského cross-country a jsou určené jen pro zkušené bikery pro trénink a závody.

Traily se nacházejí v prostoru výsypky bývalého dolu. Tvoří je tři okruhy o celkové délce něco přes 2 km a skill park.

Traily jsou volně přístupné veřejnosti.

 

 

 

Víte že?

Cyklistika je většinou pohříchu vnímána a podporována v rovině cyklostezek, ale většina používaných a prodávaných kol jsou kola horská. Kdo chce využít jejich potenciál a bavit se jízdou v terénu dostává se často na hranici zákona o ochraně přírody a krajiny. Jedním z důvodů je, že chybí nabídka „kde jezdit“. Bike Traily Mayrau jsou důstojnou nabídkou, kde se na horském kole vyžít a ještě mají přesah do tréninku sportovců. V blízké ani desítky kilometrů vzdálené lokalitě žádné podobné traily nejsou. Terénní a přírodní podmínky v areálu Mayrau jsou ideální.

Základní informace

Ulice Hlavní
PSČ 273 07
E-mail martin@veloakademie.cz

Vstupné

Zdarma

Zdroj

https://mujkraj.kr-stredocesky.cz/galerie-projektu/Os9wAF5JIa7eQBL

Místa v okolí

Kladensko Slánsko
Nahoru

Spojte se s námi

Kde nás naleznete

Destinační management
Kladensko - Slánsko, z. s.
IČ: 10662626
Zámek Kladno, ul. Zádušní 1, 272 01 Kladno

Zavolejte nám

info@kladensko-slansko.cz
+420 773 013 132