Tomáš Štěpán: Kanada – můj druhý domov

TOMÁŠ ŠTĚPÁN: KANADA – MŮJ DRUHÝ DOMOV

Originální vyprávění hanáckého dobrodruha a cestovatele, zakladatele Moravského cestovatelského festivalu.

"Kanada je rozlohou druhá největší země světa. Na procestování celé země by člověk potřeboval několik životů. Díky pracovnímu povolení se do Kanady každoročně vracím. Velice rád Vám předám svoje zkušenosti z procesu žádání o víza a hledání práce.

Mé tólavé bote mě opět táhle za dobrodružstvím a proto jsem zamířil do skalnatých hor Alberty. Alberta´s Rockies jsou hotovým rájem pro horala a fotografa. Vykópeme se v ledových jezerech, zavandrujeme v divokých horách a vylezeme ty nejkrásnější místní hore. Sjedeme divokou řeku na kajacích a strávíme nějaký čas v přírodních léčivých pramenech.

Podíváme se i do další provincie. Britská Kolumbie nabízí divoké hore a nespoutanou přírodo, která je domovem pro elke, sobe, lose, vlke, horské kozy, ovce, pume a všemi respektované medvědy grizzly.

Porovnáme evropské styl života s tím americkým.
Kanada je země možností a krás. Země, kde medvědi dávají dobrou noc."

95b_0.jpg
 

Tomáš Štěpán
*1991, opožděnec, alfasamec, Hanák, průvodce

"V roce 2015 jsem sbalil svých pět švestek do krosny a vydal se poznávat svět. Po pracovní dovolené na Novém Zélando jsem se usadil v Kanadě – zemi medvědů a tisíců jezer.

Podařilo se mi procestovat destinace jako Albánie, Rumunsko, Vietnam, Laos, Kambodža, Malajsie, Singapur, Jižní Afrika, Svazijsko, Botswana, Kolumbie, Guatemala a další. Ze svých cest připravujo přednáške a zábavnó formó se snažím lidem ukázat krásu ostatních zemí."

www.polihotrip.cz

„Jsem zakladatelem Moravského cestovatelského festivalo. Festival plný vína a tradičního moravského jídla. Voňavé festival provoněné poctivó klobásó, jitrnicó, tvarůžkem či moravským koláčem.“

www.moravskyfestival.cz

Vstupné na přednášku: 80 Kč / *50 Kč ZTP, senioři. Vstupenky budou v prodeji na místě před začátkem akce.

Akce se koná díky laskavé finanční podpoře Statutárního města Kladno.

https://www.svkkl­.cz/akce/579

Kladensko Slánsko
Nahoru

Spojte se s námi

Kde nás naleznete

Destinační management
Kladensko - Slánsko, z. s.
IČ: 10662626
Zámek Kladno, ul. Zádušní 1, 272 01 Kladno

Zavolejte nám

info@kladensko-slansko.cz
+420 773 013 132