Chez Nous

CHEZ NOUS

Útulná kavárna v centru města Kladna, která nabízí nejen skvělou kávu, ale také chutné dezerty a především snídaně, které se podávají po celý den.
Kladensko | Kladno

Chez Nous je malé, útulné bistro v srdci města, které se specializuje na francouzskou kuchyni a nabízí autentickou atmosféru a chuťové zážitky. V bistru najdete jednoduchý, ale elegantní interiér s malým počtem stolů a výrazným francouzským stylem.

Kuchyně v Chez Nous je založena na čerstvých ingrediencích a tradičních francouzských receptech. Nabídka se pravidelně mění podle sezónních surovin, takže vždy najdete něco nového a zajímavého na vyzkoušení. Mezi nejpopulárnější pokrmy patří AVO toast a sladký francouzský toast.

Jednou z nejlepších věcí v Chez Nous je personál. Majitel bistra a jeho tým jsou velmi přátelští a vstřícní, a udělají vše pro to, aby si hosté užili skvělý zážitek. Nebojte zeptat na doporučení.
Celkově lze říci, že Chez Nous je skvělým místem pro všechny milovníky nejen francouzské kuchyně a atmosféry. Pokud hledáte malé a útulné bistro s autentickým francouzským šarmem, určitě neváhejte a vyzkoušejte Chez Nous…

 

 
 
Kladno, Café&Bistro- Chez nous ,,U nás" (8.2.17) – Kdo by čekal na Kladně tolik zajímavých podniků? Jeden z nich je bistro Café&Bistro- Chez nous ,,U nás". A bylo to u nich fakt příjemný. Přišli jsme v odpoledním čase, kdy už jedou spíše burgery a sendviče a z této nabídky jsme si dali restovanou vepřovou panenku s domácími hranclemi a omáčkou Chez Nous. Porce to byla neskutečná a kupodivu si panenka uchovala jistou vláčnost. Burger „Vostrej“ byl pak totálním exekutorem. Přes oběd jsou tu naopak na výběr mnohem lehčí věci. A zkusit bychom tu chtěli i snídani. Antikový nábytek se zdárně snaží odvést pozornost od inteiréru novostavby, který snad musel být nějakou bankou. Zaujala nás šatna ve skříni. A taky knihovna s úchvatnou sbírky kuchařek paní majitelky. Viděli jsme tam knihy všech našich přátel foodblogerů a kuchařů. Viděli jsme tam i zahraniční klasiky. A tak jsme odešli s pocitem, že někdo se zápalem pro vaření se rozhodl otevřít něco svého a začít to dělat na Kladně, pracovní pražské žíle, trochu jinak. A právě tyhle nové podniky úžasně zvedají podmínky žití ve městě, otevírají nové příležitosti, umí změnit pravidla hry, posunout konkurenci, ovlivnit své okolí. A proto my jim fandíme a radíme vám tam zajet. A co vy a Kladno? A neptáme se na Jágra. Už jste byli v Chez Nous?
 
Report z Gastromapy Lukáše Hejlíka ze dne 8. února 2017

Základní informace

Ulice Ctiborova 431
PSČ 272 01

Otevírací doba

Po - pá

8.00 - 16.00

So - Ne

9.00 - 12.30

Zdroj

https://gastromapa.hejlik.cz/

Místa v okolí

Kladensko Slánsko
Nahoru

Spojte se s námi

Kde nás naleznete

Destinační management
Kladensko - Slánsko, z. s.
IČ: 10662626
Zámek Kladno, ul. Zádušní 1, 272 01 Kladno

Zavolejte nám

info@kladensko-slansko.cz
+420 773 013 132